Düğünlerde Hangi Tesettür Elbise Modelleri Tercih Edilir?

Düğünlerde Hangi Tesettür Elbise Modelleri Tercih Edilir?

Düğünlerde Hangi Tesettür Elbise Modelleri Tercih Edilir?

Düğünler için özel birçok tesettür elbise modeli mevcuttur. Bu ürünler sayesinde harika bir deneyim yaşamak ve çok şık görünüme kavuşmak mümkündür. Siz de kaliteli tesettür elbise modellerini tercih ederek güzel kombinler yapabilirsiniz. Düğün günlerinde harika bir görünüme kavuşabilirsiniz. Özel günler için elbise seçerken kombin yapmak ve özel günlere uygun kumaş türlerini seçmek önem taşıyor. Gündelik olan ürünlerin dışına çıkarak özellikle taş ve pul detaylı, kemer ve kuşak bağlantılı elbiseleri tercih etmek düğünler için doğru seçim olacaktır. Siz de bu anlamda bir kombin yapmak istiyorsanız keten, ipek gibi şık görünüme sahip ve bolca süslü detay içeren elbiseler seçebilirsiniz. Ancak bu şekilde çok şık bir görünüme kavuşmak mümkün olacaktır.

İpek Kumaşa Sahip Tesettür Elbise Modelleri

Medine ipeği olarak anılan bu kumaş türü özel günler için ideal bir seçim olacaktır. Alacağınız Medine ipeği özel kumaşa sahip tesettür elbise modelleri ile şık kombinler oluşturmak mümkündür. Bu kumaş türüne sahip ürünlerde model olarak farklı seçenekler mevcuttur. Yaka yapısı ve ön tasarımına göre modeller ortaya çıkabilmektedir. Ön kısmında 3-4 düğme içeren yaka yapısına sahip elbiseler genelde çok sık kullanılır. Bu ürünler hem şık görünmeleri hem de rahat kullanım imkânı sunmaları sebebiyle birçok insanın tercihidir.

Medine İpeği Kumaş İle Eşsiz Kombinler

Bir diğer model ise iki parça görünüme sahip olan Medine ipeği kumaşlardır. Bu modelde orta kısımda yer alan kumaş genelde desenlidir. Bu sayede ürün çok şık gözükmektedir. Kemer detayı ile de desteklenen bu ürünler ile harika kombinler yapabilirsiniz. Genel olarak yanlardaki düz renk desendeki çiçeklerin içinde kullanılmıştır. Bu renk bir eşarp ile kombini tamamlayabilirsiniz. Açık renk bir topuklu ayakkabı ile kombini bitirebilirsiniz.

Topuklu Ayakkabı ile Uyumlu Tesettür Elbise Modelleri

Özel günler için uygun olan tüm tesettür elbise modellerinde topuklu ayakkabı kullanmak önem taşıyor. Topuklu ayakkabı sayesinde hem daha uzun boylu gözükmek hem de daha şık gözükmek mümkündür. Özel günler için önerilen tüm elbise modellerinde topuklu ayakkabı tercih edebilirsiniz. Burada önemli olan nokta elbisenin yapısıdır. Özellikle kemer detaylı, belinde büzgü detayı olan, kuşaklı ve üst kısımda düğmeleri olan modellerde topuklu ayakkabı kullanılabilir. Elbiseye uygun bir renk seçilerek harika kombinler oluşturmak mümkündür. Topuklu ayakkabı seçilerek parlak doku olmasına dikkat edildiği taktirde çok daha verimli sonuçlar alınabilir. Harika kombinler ancak bu şekilde mümkün olacaktır.

 

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir