İki İplik Kumaş Tesettür Elbise Nedir? Modelleri Nelerdir?

İki İplik Kumaş Tesettür Elbise Nedir? Modelleri Nelerdir?

İki İplik Kumaş Tesettür Elbise Nedir? Modelleri Nelerdir?

Eğer tesettür elbise modelleri arasından seçim yapmakta kararsız kalıyorsanız bu durumda kumaş türlerini inceleyebilirsiniz. Kumaş türlerine göre harika seçimler yapabilir, başarılı kombinler oluşturabilirsiniz. Yaz aylarına özel hava alan kumaşları, kış aylarında ise daha çok ısıyı tutan kumaşları seçebilir, kullanışlı bir elbise elde edebilirsiniz. Kış aylarında tercih edilebilecek bir kumaş arayışında iseniz bu durumda iki iplik kumaş olan ürünleri tercih edebilirsiniz. İki iplik yapısı itibariyle mevsim geçişleri ve kış ayları için ideal seçim olacaktır. Çift yönlü olan bu kumaşla çok şık elbiseler tasarlanabilmektedir. Siz de tercihinizi bu kumaştan yana yaparak harika kombinler elde edebilirsiniz.

İki İplik Kumaşa Sahip Tesettür Elbise Avantajları

İki iplik kumaş önemli birçok avantajı beraberinde getiriyor. Bu avantajları inceleyerek siz de işinize yarayacak ve şık duruşa sahip bir tesettür elbise modeli alabilirsiniz. İki ipliğin genel özellikleri şu şekilde sıralanabilir:

  • Ön ve arka yüzü farklılıklar içerir. Bu ürünler gerektiğinde iki farklı ürün gibi kullanılabilir. Ancak her modelde bu mümkün değil. Sadece belirli modellerde bu durum gerçekleşebilir.
  • Kalındırlar. Kalın olmaları sebebiyle kış aylarında muazzam bir ısınma sağlarlar. Üşümeden bir kış geçirmek için ideal ürünlerdir.
  • Likralı yapıya sahiptir. Bu yüzden esneme payları oldukça fazladır. Rahatlık sağlarlar. Giyen kişinin hareket kabiliyetini kısıtlamazlar.
  • Yaza uygun değildir. Yaz aylarında terleme ve vücutta tahriş gibi durumlara yol açabilirler.
  • Leke tutma oranı yüksektir. Bu yüzden dikkatli kullanmak önem taşıyor.

Siz de bu özelliklere dikkat ettiğiniz taktirde harika bir seçim yapabilirsiniz. Kullanacağınız elbisenin nasıl bir işlevselliği olacağını anlayabilirsiniz.

İki İplik Kumaş Tesettür Elbise Kombinleri

Bu ürünler ile kombin yapmak oldukça basittir. Farklı renkleri içeren ürünler sayesinde sıradanlıktan uzak kombinler oluşturabilirsiniz. Düz renk ve baskılı olan modeller incelendiğinde özellikle siyah olan tesettür elbise modelleri ile krem renk eşarplar kombin yapılabilir. Bu kombin benzer bir güneş gözlüğü ile desteklenebilir.

Spor Ayakkabı ile Uyumlu Elbiseler

Spor ayakkabı ile kullanıma uygun olan bazı elbiseler gündelik kullanımda oldukça rahat harekete imkân verecektir. Eğer baskısız tek renk bir ürün tercih edilecek ise seçilen ürün rengi ile zıt renk bir eşarp tercih edilebilir. Bu da yine harika bir deneyim yaşamanızı sağlar. Şık kombin oluşturmanız ancak bu yolla mümkündür. Siyah bir düz renk elbise ile yeşil eşarp kombini yapılabilir. Bu kombinler zevkinize göre artırılabilir.

 

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir